PROGRAM PRO DOSPĚLÉ

Vystoupení kouzelníka upoutá diváky všech věkových kategorií a poskytne jim nezapomenutelný zážitek. Iluzionistické triky a nikde jinde neviděná kouzla v podání Pavla DOLEJŠKY, jednoho z nejlepších profesionálů v oboru zaručují skvělou zábavu a spoustu podnětů k přemýšlení. Nechybí ani humorný nadhled a spoluúčast diváků, kontakt s obecenstvem dodává celému vystoupení velice zajímavý a originální ráz. Vyšperkujte společenskou či firemní akci, galavečer, ples nebo svatbu prvotřídním kouzelnickým vystoupením, případně lze uspořádat celou akci se zaměřením na magii a kouzla v trvání podle domluvy. Magie a zábava dohromady, čtení myšlenek, levitace osob i předmětů, oblíbené karetní triky nebo holubice tak, jak je neznáte, to vše a mnoho dalších úžasných kouzel v dokonalém provedení!

BLACK AND WHITE MAGIC
EXHIBICE

Nejžádanější program pořadatelů pro všechny typy akcí po celé Evropě! Stovky repríz na slavnostních galavečerech, diner show, firemních eventech, plesech a různých společenských akcích.

Stylový a luxusní 15 minutový kouzelnický program z dílny kouzelníka, iluzionisty a mága Pavla Dolejšky. Originální exhibiční kouzelnické vystoupení je laděno do magické černobílé barvy a podkresleno svižným swingem v moderní podobě. Diváci se mohou těšit na neuvěřitelné iluze a kouzla, do kterých budou po celou dobu zapojováni. Náhodně, popř. dle domluvy, vybraná divačka si vykouzlí živou bílou holubici. V této show není nouze ani o speciální kouřové a pyrotechnické efekty. Celý program je ve velmi svižném tempu, show graduje až po velké finále. Spojení elegance, nejúspěšnějších kouzel, kontaktního kouzlení, propracované choreografie, atraktivní hudby, a osobitého vystoupení Pavla Dolejšky, které je jen jedno.

Délka programu: 15 min.

B-A-W-2-Colorized-1-min

NIC NENÍ NEMOŽNÉ
Comedy stand up show

Legrace a kouzla v jednom – v současné době nejvyhledávanější program na všechny typy akcí!

Program vybroušený do detailů s důrazem na humor a improvizační reagování na dané situace v zábavném stylu. Show je postavena tak, aby pobavila veškeré spektrum diváků – od dětí, přes dospělé až po seniory. Hodí se na veřejné akce, společenské události, svatby, firemní eventy, konference a mnoho dalších. Forma show je „STAND UP SHOW“ (poslední roky populární např. v pořadu „Na stojáka“) ve které se střídají zábava, vtip a humor s prvky překvapení, magie i napětí. Ohromující efekty které diváci ve vystoupení uvidí byly vybírány pečlivě po mnoho let a jsou vyzkoušeny se zárukou úspěchu na divácké bránice a úžas! Pavel Dolejška patří v současné době k nejúspěšnějším performerům této formy show a je vyhledávaným umělcem mnoha prestižních akcí. Kombinuje prvky zábavné show s kouzly! Diváci uvidí například: nejlepší provazové kouzlo na světě, neuvěřitelné množení lahví alkoholu, atraktivní a zábavnou SAKO SHOW s jedním z přítomných diváků, zmizení podprsenky jedné z přítomných divaček, a spousty dalších originálních efektů

To vše podtrhnuto příjemným mluveným projevem a efektní hudbou.

Délka programu: 15 min. – 60 min.

nic-neni-nemozne-min

MIKROMAGIE
TABLE HOPPING

Můžete sledovat kouzlení a iluzionistické triky z bezprostřední blízkosti – divácky mimořádně atraktivní program pro nejrůznější akce!

Tato forma magie a kouzel v bezprostředním kontaktu s diváky je v poslední době velmi žádaná a populární. Jedná se o program se zdůrazněnou interakcí mezi kouzelníkem a diváky, díky komornímu prostředí se cítí všichni zúčastnění a zapojení, zblízka sledují kouzelníkovo počínání, navíc se aktivně podílejí na magických efektech. Uvolněná zábava a tryskající pozitivní emoce přesně charakterizují tento typ vystoupení. Show se zaměřením na MIKROMAGII se skvěle hodí na firemní akce, soukromé oslavy, večírky ale může být i dokonalým zpestřením svatební párty. Často se ke kouzlení používají i drobné předměty, které zapůjčí diváci, což často výrazně zvýší atraktivnost a přitažlivost triků. Právě vtažení do děje přidává divákovi pocit spolupráce, což činí výsledný zážitek jedinečným a nezapomenutelným.

Kromě triků s mizejícími a znovu se na nečekaných místech objevujícími předměty můžete být svědky čtení myšlenek a dalších úžasných efektů, na nichž se budete podílet, Pavel Dolejška má v zásobě nepřeberné množství opravdu špičkových kouzel!

Program může trvat podle domluvy 60 minut až 4 hodiny

mikromagieminkredit-min

Pojďme probrat detaily

Chcete-li kouzelnické vystoupení mága Pavla DOLEJŠKY přizpůsobit a zaměřit podle svých představ, není to vůbec žádný problém. Stačí včas kontaktovat manažera Ivana Čermáka, který při sjednávání a zajišťování programu ochotně vyjde každému vstříc (viz sekce KONTAKTY).