VIDEA KE SHLÉDNUTÍ

Pro příznivce magie a zájemce o kouzelnickou produkci je připravena nová sekce, která bude přinášet aktuální videa ze světa kouzel a iluzí. Dozvíte se, co pro své obecenstvo Pavel Dolejška chystá, jaké novinky zařadil do svého programu, něco ze zákulisí kouzel a triků i spoustu dalších zajímavých informací. Krátká i delší videa ve vysoké kvalitě vás určitě zaujmou, pobaví a pomohou i při výběru představení, které se rozhodnete navštívit nebo objednat. I vaše komentáře, podněty a reakce mohou ovlivnit vývoj a skladbu připravovaných programů.

1. MAGIC SHOWREEL

Co všechno můžete od vystoupení Mistra magie Pavla Dolejšky očekávat se nedá shrnout do krátkého videa, ale přesto se určitě podívejte na zajímavě poskládané střípky různých triků a iluzí, které jsou připraveny pro diváky všech věkových i zájmových kategorií. Vybrat si ten nejvhodnější program sice určitě nebude snadné, ale základní inspiraci byste právě v tomto sestřihu najít mohli. Kouzelníka nezaskočíte, ten si přece poradí se vším.

2. ONE MAN SHOW

Video ukazuje jen zlomek z toho, co může být náplní napínavé a dechberoucí ONE MAN SHOW, která divákům doslova vyrazí dech a přibije je do sedadel. V sále kromě úžasu nad předváděnými triky často zazní i smích, kouzlení je i o vtipném přístupu a to Pavel Dolejška perfektně umí! Pódiová práce moderního iluzionisty a kouzelníka je skutečně na nejvyšší úrovni, kromě klasických čísel se diváci dočkají i zcela originálních triků. Představení je vhodné pro dospělé i s jejich ratolestmi, každý si určitě vybere to, co se mu bude líbit nejvíc. Mnohé triky dávají velký prostor divákově fantazii, což zvyšuje přitažlivost představení. Neskutečný zážitek pro celou rodinu!

3. INTERAKTIVNÍ SHOW PRO DĚTI

Pavel Dolejška je skutečným kouzelníkem i co se práce s dětmi týče, o tom nemůže být pochyb. Ve svém programu pro děti dokáže velmi rychle navázat přátelský kontakt a celé představení se tak odehrává v mimořádně pohodové atmosféře s aktivní spoluprací dětských diváků. Děti brzo přijdou na to, že si skutečně mohou vyzkoušet, jaké je to být opravdovým kouzelníkem, nadšené výrazy a reakce mluví zcela jednoznačně. Program lze přizpůsobit podle potřeby a předvést i v tělocvičně, klubovně nebo větší třídě. Pokud chcete svým dětem věnovat neobvyklý dárek, nemusíte čekat, až bude Pavel vystupovat v jejich škole nebo klubu, kouzelnické představení pro menší diváky se může konat i u vás při zahradní párty nebo v obývacím pokoji.

4. MAGIC LIVE

Plnohodnotná kouzelnická show, která obsahuje klasické triky i zcela originální a nevídané, které si Pavel Dolejška připravil právě pro tuto příležitost! Nechybí ohně a pyrotechnická show, magika doprovází i početný soubor s dokonalou choreografií. Pobaví velké i malé diváky, rozhodně nezklame ani ty nejnáročnější. Součástí představení jsou propracované a opravdu originální jevištní iluze, jedním z vrcholů vystoupení je úžasné využití laserových efektů. Dokonalé provedení i těch nejnáročnějších triků, nad kterými si budete možná lámat hlavu ještě doma, to vše a mnohem více přináší program Magic Live. Mistr magie je velmi vstřícný, takže po domluvě s pořadateli dokáže program uzpůsobit přímo “na míru” dané situaci.

5. Rozhovor s Pavlem Dolejškou ve Všechnoparty - ČT1

Chcete-li se o kouzelníku Pavlu Dolejškovi a také o světě iluzí, magie i kouzel dozvědět víc, tento videopořad je přesně to pravé, co hledáte. V rozhovoru s Karlem Šípem proberou kouzelnické začátky úspěšného profesionálního magika, taje přípravy a realizace i těch nejnáročnějších triků a k tomu poodhalí i roušku kouzelnického soukromí, kam se jen tak někomu nepodaří nahlédnout. Rozhovor je velmi vtipný a současně zajímavý, divák se dozví skutečně spoustu věcí, nad kterými by třeba jinak ani nepřemýšlel. Nechybí samozřejmě ani nějaká ta veselá historka z kouzelnické praxe. Na konci můžete sledovat i malé speciální kouzlo, které si mistr magik připravil přímo pro tento program. Pokud tedy chcete být v obraze, co se světa magie týče, rozhodně tento pořad nesmíte vynechat!