PROGRAM PRO DĚTI

Kouzla, iluze, magie, k tomu pořádná porce dobré nálady a skvělá zábava. Tak lze ve zkratce popsat kouzelnický program Pavla DOLEJŠKY pro děti. Náplň vystoupení lze přizpůsobit věkové kategorii a také zájmům dětí, které se na akci zúčastní. To znamená, že bude přímo “ušit na míru” a děti si ho naplno užijí. Velmi oblíbená je oslava narozenin s kouzelníkem Pavlem Dolejškou. Pro děti je kouzelnické vystoupení mnohem přitažlivější v případě, že nejsou jen pasivními diváky, ale do Pavlova kouzlení se mohou aktivně zapojit a vyzkoušet si, jaké to je vyčarovat několikametrového králíka z klobouku, zkusit triky s kartami nebo s míčky které záhadně cestují, prostě na chvíli se také stát kouzelníky. Právě osobní a přátelský přístup rychle boří bariéry mezi malými diváky a účinkujícím, trochu smutné pak bývá jen závěrečné loučení. Ale vždyť dětem můžete kouzelníka pozvat znovu, určitě budou zase nadšené!

Show-pro-deti

VIDEO

kouknise (1)

Nejžádanější kouzelnický pořad pro děti v České Republice a na Slovensku. Vhodné pro děti jakéhokoliv věku (4 – 16 let).

Pavel Dolejška bere vystoupení pro děti jako málokdo jiný a to velmi zodpovědně. Pro Pavla je velmi důležité aby se děti opravdu pobavili, a mohli si prožít stejnou show jako když jejich rodiče jdou na koncert velké hvězdy. Smích, nadšení a veselé zážitky, to jsou věci které si děti mnoho let na Pavlově show pamatují. V průběhu kouzelnického vystoupení jsou všechny děti po celou dobu zapojovány do samotného čarování a kouzlení, a to jako malí učni Harryho Pottera. Během vystoupení uvidí celou řadu kouzel vymyšlených přímo pro ně, spoustu vtipných gagů, a neuvěřitelná dech beroucí kouzla. V pořadu nechybí ani známé pohádkového bytosti a animované postavičky. Celé vystoupení je koncipováno tak, že děti zaujme, a nestihnou se nudit, je také plné barev, pohybu a stálého kontaktu s dětmi. Děti budou mít možnost naučit se několik drobných kouzel aby mohli ohromit své kamarády.

Délka programu: 15 min – 60 min . Možnost několika vstupů různých délek dle potřeby pořadatele.

Zajímavost:
Pavel Dolejška je lektorem kouzelnické školy pro děti a mládež, také spolupracoval na českém vydání knihy pro děti a mládež – „Velký lexikon Kouzla a Magie od Joe Fullmana“. Velmi často se zúčastňuje charitativních akcí pro děti (nemocnice Motol, akce pro neslyšící, patron nadace Modrý Klíč a mnoho dalších…)

Více o kouzelnickém kroužku >>

Možnost KOUZELNICKÉHO WORKSHOPU. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

Pokud chcete opravdu originální zábavu a profesionální přístup, tak show pro děti Pavla Dolejšky je to nejvhodnější pro VÁS!

Jako rozšíření programu lze přidat modelování zvířátek, mečů a dalších zábavných věcí z tvarovacích balonků.

Pavlova show pro děti je nejlépe kritikou i klienty napříč spektry hodnocený kouzelnický program pro děti v Čechách i na Slovensku.

  • Ve vystoupení je zábavný a citlivý přístup k dětem – kontaktní a akční show.
  • 20 let zkušeností s programy pro děti po celé České Republice a Slovensku.
  • Aktivní zapojení všech dětí do kouzlení.

Udělejte Vaším dětem radost

Kouzelníka můžete pozvat i k vám domů, na oslavu narozenin nebo svátku své ratolesti, pro děti je to ten nejúžasnější dárek! Navíc pro děti nabízí Pavel DOLEJŠKA i jedinečný kouzelnický kroužek a workshop.