PROGRAM PRO DOSPĚLÉ

Vystoupení kouzelníka upoutá diváky všech věkových kategorií a poskytne jim nezapomenutelný zážitek. Iluzionistické triky a nikde jinde neviděná kouzla v podání Pavla DOLEJŠKY, jednoho z nejlepších profesionálů v oboru zaručují skvělou zábavu a spoustu podnětů k přemýšlení. Nechybí ani humorný nadhled a spoluúčast diváků, kontakt s obecenstvem dodává celému vystoupení velice zajímavý a originální ráz. Vyšperkujte společenskou či firemní akci, galavečer, ples nebo svatbu prvotřídním kouzelnickým vystoupením, případně lze uspořádat celou akci se zaměřením na magii a kouzla v trvání podle domluvy. Magie a zábava dohromady, čtení myšlenek, levitace osob i předmětů, oblíbené karetní triky nebo holubice tak, jak je neznáte, to vše a mnoho dalších úžasných kouzel v dokonalém provedení!

NIC NENÍ NEMOŽNÉ 2.0 - STAND UP SHOW

Nic-neni-nemozne-2

Legrace a kouzla v jednom – v současné době nejvyhledávanější program na všechny typy akcí!

Program vybroušený do detailů s důrazem na humor a improvizační reagování na dané situace v zábavném stylu. Show je postavena tak, aby pobavila veškeré spektrum diváků – od dětí, přes dospělé až po seniory. Hodí se na veřejné akce, společenské události, svatby, firemní eventy, konference a mnoho dalších. Forma show je „STAND UP SHOW“ (poslední roky populární např. v pořadu „Na stojáka“) ve které se střídají zábava, vtip a humor s prvky překvapení, magie i napětí. Ohromující efekty které diváci ve vystoupení uvidí byly vybírány pečlivě po mnoho let a jsou vyzkoušeny se zárukou úspěchu na divácké bránice a úžas! Pavel Dolejška patří v současné době k nejúspěšnějším performerům této formy show a je vyhledávaným umělcem mnoha prestižních akcí. Kombinuje prvky zábavné show s kouzly! Diváci uvidí například: nejlepší provazové kouzlo na světě, neuvěřitelné množení lahví vína, atraktivní a zábavnou SAKO SHOW s jedním z přítomných diváků, levitaci dřevěného stolu, mentální magii, oživlý tancující šátek před zraky diváků, nejrychleji poskládanou rubikovu kostku a spousty dalších originálních efektů z dílny Pavla Dolejšky.

To vše podtrhnuto příjemným mluveným projevem a efektní hudbou.

Délka programu: 15 min. – 60 min.

00:44

MIKROMAGIE - CLOSE UP SHOW

Mikromagie

Můžete sledovat kouzlení a iluzionistické triky z bezprostřední blízkosti – divácky mimořádně atraktivní program pro nejrůznější akce!

Tato forma magie a kouzel v bezprostředním kontaktu s diváky je v poslední době velmi žádaná a populární. Jedná se o program se zdůrazněnou interakcí mezi kouzelníkem a diváky, díky komornímu prostředí se cítí všichni zúčastnění a zapojení, zblízka sledují kouzelníkovo počínání, navíc se aktivně podílejí na magických efektech. Uvolněná zábava a tryskající pozitivní emoce přesně charakterizují tento typ vystoupení. Show se zaměřením na MIKROMAGII se skvěle hodí na firemní akce, soukromé oslavy, večírky ale může být i dokonalým zpestřením svatební párty. Často se ke kouzlení používají i drobné předměty, které zapůjčí diváci, což často výrazně zvýší atraktivnost a přitažlivost triků. Právě vtažení do děje přidává divákovi pocit spolupráce, což činí výsledný zážitek jedinečným a nezapomenutelným.

Kromě triků s mizejícími a znovu se na nečekaných místech objevujícími předměty můžete být svědky ohnutí kovové vidličky před zraky užaslých diváků, čtení myšlenek či dalších úžasných efektů, na nichž se budete podílet, Pavel Dolejška má v zásobě nepřeberné množství opravdu špičkových kouzel!

Program může trvat podle domluvy 60 minut až 3 hodiny

Pojďme probrat detaily

Chcete-li kouzelnické vystoupení mága Pavla DOLEJŠKY přizpůsobit a zaměřit podle svých představ, není to vůbec žádný problém. Stačí včas kontaktovat manažera Ivana Čermáka, který při sjednávání a zajišťování programu ochotně vyjde každému vstříc (viz sekce KONTAKTY).