OHLASY

Kladné ohlasy od diváků jsou pro každého vystupujícího vytouženou odměnou a současně tou nejsilnější motivací. Jsem velmi rád, že mezi moje spokojené klienty patří i mnoho známých tváří z oboru šoubyznysu, takoví lidé sami vědí, jak obtížné je zaujmout publikum a udržet si jeho pozornost. Při vystoupení vždy sleduji napjatě reakce lidí v publiku a podle jejich emocí mohu průběh představení řídit tak, abychom byli v co nejtěsnějším kontaktu. Pokud je zpětná reakce publika bezprostřední a plná kladných emocí, potom vím, že jsem odvedl dobrou práci. Pevně věřím, že také zavítáte na moje vystoupení a budete spokojeni. A pokud už jste mé vystoupení viděli, přijďte na jiný program – nebudu se opakovat a jistě se dobře pobavíte.

Podívejte se na GOOGLE RECENZE!

Nejlepší kouzelník který to opravdu umí s dětmi, Artur byl nadšený!

Leona Machálková – zpěvačka

Skvělé překvapení na mojí rozlučce se svobodou, skvěle jsme se bavili.

Iveta Vítová – Miss

Jak jsi to udělal?! Tak tohle fakt nechápu

Petr „NASTY” Cerha – moderátor rádia Evropa 2

Miluji tvoje kouzla, jsi nejlepší kouzelník co znám!

Olga Lounová – zpěvačka a herečka

Spolupráce s Pavlem Dolejškou byla pro prezentaci naší firmy v rámci dvoudenní konference jednoznačně obohacující. Nejen jeho kouzla a triky, které zvládá na výbornou, ale i jeho optimismus, komunikativnost a adaptabilita jistě zatraktivnily náš stánek, který byl kontinuálně obsypán návštěvníky akce. Na základě osobní zkušenosti bych spolupráci s panem Dolejškou doporučila všem, kteří vyhledávají profesionalitu, nenucenou zábavu a spolupráci na úrovni.

Eva Čerešňáková, Marketing Manager CZ & SK & HU, Veeam Software

Spolupráce s Pavlem Dolejškou je pro naši agenturu velkým přínosem.
Jeho nadšení a kouzelnický um strhne každého diváka. Někteří klienti jeho vystoupení na svých akcích opakovaně vyžadují. Vtipné komentáře, bezprostřední kontakt s diváky a profesionalita charakterizují každé Pavlovo vystoupení. Milé, vstřícné a pohodové jednání je vzácným bonusem, kterého si jako pořadatelé velmi ceníme. Vážíme si jeho flexibility a ochoty podstoupit pro úspěch akce v podstatě cokoli.

Gabriela Čebišová – jednatelka Czech marketing, s.r.o.

Ráda bych Vám touto cestou poděkovala za krásné kouzelnické vystoupení v naší mateřské škole. Celý program se nám velice líbil. Předností bylo, že po celou dobu jste dokázal udržet pozornost dětí, s ohledem na jejich věk, zapojoval je do jednotlivých triků a celé vystoupení bylo pro děti akční. Svým projevem jste dokázal pobavit a rozesmát nejen děti, ale i ostatní personál MŠ. Toto vystoupení mohu vřele doporučit i ostatním mateřským školám, ale i široké veřejnosti.

Bc. Alena Černohorská, ředitelka MŠ Paletka

Pavle Vy jste opravdu velmi šikovný.

Tina Pletánková – moderátorka

To je vážně neuvěřitelný Pavle, úplně se bojím si vedle Tebe sednout!.

Lumír Olšovský – herec, moderátor

Kamaráde, to si zabil.

Aleš Matoušek – DJ a moderátor rádia SPIN

To je šílený..

Sámer Issa - zpěvák

Show Pavla Dolejšky jsem měl možnost vidět už několikrát a vždycky jsem se skvěle bavil. Společně s těmi nejlepšími vrací kouzla tam, kam vždycky patřila – na přední příčky showbusinessu!

Jan Smigmator – swingový zpěvák, moderátor ČESKÉHO ROZHLASU

Rádi bychom tímto Pavlovi poděkovali za to, že se postaral o netradiční zábavu na naší svatbě. Domluva s Pavlem byla velice příjemná a celá show se líbila jak dětem tak i dospělým. Mockrát děkujeme za zkrášlení našeho svatebního dne! Také děkujeme za neuvěřitelnou vstřícnost a těšíme se brzy na viděnou!

Alisa Nechanská – nevěsta

Za mnoho let jsem měl možnost vidět spoustu kouzelníků, ale Pavel vyniká o několik tříd výše, jeho vystoupení jsou vždy zlatým hřebem námi pořádaných maturitních plesů, firemních večírků a mnoha společenských událostí.

Martin Láter – produkční

Pavle, moc Vám děkujeme! Byl jste super. Vánoční večírek jsme si díky Vám užili na 120%.

Michaela Ježková, auto Motol Beni a.s.

Neuvěřitelné, to je vážně kouzlo.

Pavel Bobek – zpěvák

Tohle mě vážně musíš naučit Pavle, protože jinak neusnu!

Míra Hejda – moderátor TV ÓČKO

Wow, ono to fakt levituje!

Tereza Kostková – herečka, moderátorka

Pavel je nejlepší kouzelník a performer se kterým naše agentura za více jak deset let spolupracovala. Jeho úroveň je na úplně jiném stupni oproti ostatním, je to profesionál každým ohledem, a jeho vystoupení velmi rádi doporučujeme každému našemu klientovi. Nejen jako umělec ale i jako člověk je opravdu zábavný.

Lukáš Budai – majitel eventové agentury FAMOUS AGENCY.cz

Pavla můžeme po předchozích zkušenostech s klidným svědomím doporučit i dále. Nezaujal nás pouze svým vystoupením, v němž se objevují ‘kousky‘ nad kterými zůstává rozum stát, ale také svým přátelským a přívětivým vystupováním a snahou přizpůsobit se všem bez rozdílu – ať už se jedná o velkou event agenturu, či začátečníky v oboru.

Jan Tománek, majitel event agentury STILL PRODUCTION

Ty jsi fajny synek, jak si toto zrobil to mi nejde do palice

Ruda z Ostravy – moderátor, komik, zpěvák

Jeden z nejlepších kouzelníků v ČR

Libor Bouček – moderátor

Já jsem to říkal, že ze mě udělá zase blba… nechápu.”

Vojta Lavička – hudebník, moderátor TV Metropol

Naši hosté jsou po mnoho let svědky jedinečného vystoupení pana Pavla Dolejšky. Jsme hrdí, že můžeme nabídnout toto unikátní představení a zpestřit tak večery našich lázeňských hostů.”

Mgr. Edita Jadlovská – ředitelka Grand Hotelu Pacifik, Mariánské Lázně

Pavle jste opravdu borec, že dokážete děti rozesmát a pobavit. Viděl jsem to na vlastní oči. Dokonce i děti cizích národností. Děti jsou nejtěžší publikum na pobavení, nic umělci neodpustí a vy umění pobavit děti, zvládáte na jedničku. Kolik takových jako vy v Čechách máme? Klobouk dolů.

Marek Sedláček

Největší talent české kouzelnické školy

Ondřej Kalát – hc-slavia.cz

Five star show!

Hotel Hilton Malta

Jsi vážně super kouzelník Pavle, tvoje show mě neskutečně baví!

Aleš Lehký – moderátor TV NOVA, zpěvák LUNETIC

Jsi můj nejoblíbenější kouzelník, tvoje kouzla jsou prostě boží!

Dominika Mesarošová – modelka a PLAYMAYTE

Jste úžasný Pavle.

Taťána Medvecká – herečka, držitelka ceny THÁLIE

To mě baví!

Aneta Vignerová – MISS

No ty v*ole, to je síla!

Petr Vojnar – moderátor

Ty jsi fakt hodně dobrej kouzelník

Kazma / Kamil Bartošek / – moderátor

Hustý, tak za tohle si s námi pojď zažít náš rituál před koncertem.

Divokej Bill – kapela

Pavlíku, ty jsi borec.