PRO POŘADATELE

Pokud máte v úmyslu vhodným způsobem veřejně prezentovat kouzelnické vystoupení Pavla DOLEJŠKY, v této sekci najdete oficiální promo fotografie, vhodné k umístění na plakáty, pozvánky nebo na zařazení do webových prezentací. Navíc zde najdete také uvedeny technické podmínky, které jsou pro realizaci kouzelnického vystoupení nezbytné. Případné detaily lze dořešit s manažerem Ivanem Čermákem (viz sekce KONTAKTY).

Promo fotografie

Zde naleznete oficiální promo fotografie k využití na Vaše propagační materiály (plakáty, pozvánky, webové prezentace). Zasahovat graficky do fotografií je možné pouze dle předchozí domluvy a záslání výsledného návrhu před uveřejněním. Děkujeme .

Fotografie jsou po otevření v plné kvalitě pro tisk.

gauc-04 (1)

Autor: Petr Průša a Vladimír Chalupa

Iluzionista-1200x1200

Autor: Ctirad Sára a Vladimír Chalupa

12517059_10206203979321759_1008711474_o

Autor: Petr Průša a Oleg Ivaniv

Technické podmínky

Aby mé vystoupení proběhlo bezproblémově, prosím o zajištění těchto několika důležitých věcí pořadatelem na místě konání:

  • Uzamykatelná šatna na přípravu rekvizit a převlečení
  • Perlivá voda v šatně (Coca-Cola)
  • Kvalitní ozvučení – možnost napojení vlastního mikrofonu do zvukového mixu s phantomovým napájením mikrofonu , USB flash disk přehrávač nebo připojení 3.5 mm jack od IPOD na reprodukci hudebních podkladů (zvuková aparatura) s obsluhou
  • Dostatečné osvětlení s obsluhou
  • Zajištěné / rezervované 1 parkovací místo, co nejblíže k místu konání akce
  • Řádný prostor na vystoupení – minimálně 2 x 2 metry
  • Kontaktní osoba na akci – produkce / objednavatel

Vystoupení může proběhnout kdekoliv kde si jen dokážete představit. Třeba na venkovních akcích nebo i ve Vašem obývacím pokoji.

Pokud není na dané akci možné něco zajistit, stačí to sdělit a společně vymyslíme tak, aby vše proběhlo hladce pro obě strany.

 

PRO MODERÁTORY

Chcete-li, aby se na akci podílel i Váš externí moderátor, může potřebné údaje o Pavlu DOLEJŠKOVI načerpat z této sekce, kde je k dispozici zkrácená i delší varianta kouzelníkovy historie. Tyto podklady mohou posloužit k sestavení úvodního slova nebo případných moderátorských vstupů (například ve formě kladení otázek).
  • Krátká verze
  • Obsáhlá verze

Několikanásobný držitel mezinárodních ocenění v moderní magii a významné CENY DIVÁKŮ, který zároveň jako jediný český kouzelník a iluzionista několikrát vystoupil před 14 000 diváky v pražské O2 Areně v rámci hokejových utkání uprostřed ledové plochy. Vede kouzelnický kroužek, kde vychovává další generace kouzelníků. Pravidelně vystupuje na prestižních akcích po celém světě a pořádá také své vlastní divadelní show. Je členem prestižního uskupení Falešných hráčů a tváří kouzelnického obchodu Dokonalý trik, kde vydal vlastní kouzelnickou sadu pro děti a mládež. Pavel je hrdým patronem organizace pro handicapované Modrý klíč a ambasadorem značky stylových dřevěných doplňků BeWooden. Jako asistentka se po jeho boku několik let pohybovala česká modelka Dominika Mesarošová. Je autorem speciálních efektů v divadelním remaku filmu SAXANA ve Studiu DVA pod režií Šimona Cabana v hlavní roli s Janem Krausem a Ivanou Chýlkovou. Nechal zmizet ochrankou hlídané hodinky Perrelet v hodnotě 1 500 000,- Kč, aby se následně objevily v uzavřené plechovce s oříšky. Již řadu let patří mezi nejvyhledávanější, a díky svému profesionálnímu přístupu, nejoblíbenější kouzelníky nejen v České republice. Nedávno byl pozván i do nejsledovanější české talk show Všechnopárty s Karlem Šípem.

Pavel Dolejška se narodil 18. dubna 1989 v Praze. Již od raného mládí tíhnul k umělecké činnosti.

Od roku 1999 navštěvoval kouzelnický kurz pod vedením Ing. Jana Jedličky, tehdejšího prezidenta Českého magického svazu. V tomto čase se v jeho hlavě zrodil velký sen – stát se světově uznávaným kouzelníkem, iluzionistou a mágem.

Hned první Pavlova soutěž v roce 2002 ho vynesla na fantastické3. místo. Do kouzlení dával opravdu vše, tvrdě dřel, pracoval na nových kouzlech, originálnějším provedení, na vlastním osobitém stylu.

Další úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat. Vzpomeňme mj.2. místo a stříbrný pohár „Tour de Chance 2004“ z mezinárodní soutěže iluzionistů a kouzelníků v Německu.

Pavel Dolejška si osobně nejvíce považuje prestižní Cenu diváků. Toto ocenění získal za svůj program v divadle Pavla Kožíška, kde měli návštěvníci možnost zhlédnout úžasná kouzla a magii v provedení mnoha kouzelníků z celého světa.

V roce 2006 se stal čestným členem jednoho z nejrespektovanějších kouzelnických spolků  –  Klubu Mefisto.

Od září 2009 Pavel Dolejška převzal pomyslné žezlo po velké osobnosti ve světě magie –  panu Ing. Janu Jedličkovi a rovněž učí malé adepty kouzelnickému umění ve svém vlastním kouzelnickém kroužku.

Dne 17.1.2010 vystoupil v jedné z největších víceúčelových hal na světě – v pražské O2 Areně. Pro hokejový tým HC Slavia Praha připravil speciální iluzi na klíč a přivedl 10.000 diváků v bouřlivý potlesk. Tím se Pavel Dolejška historicky zapsal jako první iluzionista na světě, který v této hale vystupoval, což si ještě několikráte zopakoval.

Mág Pavel Dolejška je členem týmu Casina Falešných Hráčů – ojedinělé interaktivní show. S „ Falešnými Hráči“ absolvuje spoustu vystoupení po celé České republice i na Slovensku.

Dne 4.10.2011 v pražském restaurantu SOHO nechal iluzionista Pavel Dolejška, za účasti Miss World 2006 Taťány Kuchařové, zmizet a znovuobjevit luxusní švýcarské hodinky Perrelet v hodnotě 1.500.000 Kč.

Kouzelník Pavel Dolejška má vlastní „hotelovou show“, představení, se kterým pravidelně vystupuje v osmi předních českých hotelích, kde kouzlí a čaruje nejen pro hotelové hosty.

Pavel Dolejška je patronem nadace „Modrý Klíč“ pro handicapované.

Už několikátým rokem se po jeho boku objevuje ve velkých  iluzích playmate a modelka Dominika Mesarošová coby půvabná Pavlova asistentka.

Na rok 2014 přichystal přední český kouzelník, iluzionista a mág Pavel Dolejška velkou řadu nových kouzel a neuvěřitelnou a dechberoucí show pro divadla a kulturní domy , maturitní plesy, svatby , firemní večírky po celé ČR a Slovensku !  Jedná se o neopakovatelný exkluzivní zábavný program pro celou rodinu, kde uvidíte a zažijete ty nejlepší světové iluze a kouzla.

Na začátku roku 2014 byl Pavel pozván na slunnou Maltu aby předvedl svoji hodinovou dechberoucí show v nejluxusnějším hotelu na Maltě a to v hotelu Hilton Malta. Vystoupil zde v nejmodernějším sálu na ostrově pro několik stovek VIP osobností maltských obyvatel. Na ostrov v letadle společně s Pavlem letěla jeho půvabná asistentka Veronika a přes 100 kg rekvizit.

17. dubna 2014 po roce příprav si Pavel splnil sen a vyprodal do posledního místa kamenné divadlo U HASIČŮ v Praze a předvedl skoro tříhodinovou show plnou dech beroucích kouzel a iluzí za doprovodu taneční skupiny TS DANCE EB a jako své hosty si pozval zpěvačku Olgu Lounovou a několikanásobného mistra světa ve footbagu Honzu Webra. Oslavil tím slavnostně svoje dvě výročí, a to 15.let svojí profesní kariéry a 25. narozeniny.

V roce 2015 se Pavel stal členem a účinkujícím unikátní světové show „Masters of Wonders – Mistři Zázraků“ ve které diváci mohou vidět ty největší mistry z oborů freestyle fotbal a footbag show, bubble show – bublinová show a v neposlední řadě samozřejmě ze světa kouzel a magie.

Pavel Dolejška je tváří kouzelnického obchodu Magicstore.cz , objevuje se pravidelně jako jeden z mála nehudebních hostů na televizní stanici ÓČKO, podílí se na přípravách speciálních soutěžních úkolů do pořadu České televize – Hodina Pravdy. Podílel se na odborné korektuře knižního bestselleru, knihy kouzel pro děti a mládež – „Velký Lexikon kouzel a magie“ od Joe Fullmana. Zúčastňuje se pravidelně mnoha charitativních akcí (akce pro neslyšící, nemocnice Motol, Modrý klíč…)